MOTHER’S 

KŪDIKIUI

Mother’s 1st sudėtyje yra 1 milijardas gerųjų bifidobakterijų BB-12®, kuriomis galima papildyti žarnyno mikrobiotą ir 250 mg Omega-3 DHR, kuri, motinai ją vartojant, yra naudinga normaliam vaisiaus ir žindomų kūdikių regos bei smegenų vystymuisi.

Atsižvelgiant į tai, kaip svarbu rūpintis ankstyvuoju vaisiaus ir kūdikio vystymusi, kiekviena mama nori užtikrinti savo vaikui sveiką ir saugią gyvenimo pradžią. Vienas iš būdų, kaip tai padaryti – praturtinti žarnyno mikroflorą gerosiomis bifidobakterijomis, kurios gimdymo metu yra perduodamos kūdikiui, bei papildyti organizmą Omega-3 DHR.

TYRIMAI

OMEGA - 3 DOKOZAHEKSAENO RŪGŠTIS (DHR)

DHR OMEGA-3 PAPILDYMAS

  • Papildo DHR kiekį , kadangi vaisiaus DHR kiekis padidėja, motinai vartojant papildus nėštumo metu (Hornstra 2000)

REGĖJIMO VYSTYMASIS

  • DHR motinai ją vartojant, yra naudinga normaliam vaisiaus ir žindomų kūdikių akių vystymuisi* (EU reglamentas Nr 440/2011)

SMEGENŲ VYSTYMASIS

  • DHR, motinai ją vartojant, yra naudinga normaliam vaisiaus ir žindomų kūdikių smegenų vystymuisi* (EU reglamentas Nr 440/2011)
  • Skatina smegenų ir nervų brendimo procesą (Hornstra 2000)

BIFIDOBAKTERIJOS BB-12®

IMUNOGLOBULINAI

  • Reikšmingas imunoglobulinų IgG, IgG1 ir IgG3 padidėjimas (Rizzardini et al. 2011 / #1325)
  • Reikšmingas sekretinio IgA padidėjimas (Rizzardini et al. 2011 / #1325)
  • Padidėjusi fekalinio IgA gamyba (Fukushima et al. 1998 / #332)
  • Padidėjęs anti – poliovirusinio IgA kiekis (Fukushima et al. 1998 / #332)
  • Padidėjęs fagocitų aktyvumas (Schiffrin et al. 1997 / #398)
* Dokozaheksaeno rūgštis (DHR), motinai ją vartojant, yra naudinga normaliam vaisiaus ir žindomų kūdikių akių ir smegenų vystymuisi.
** Teigiamas poveikis atsiranda per parą suvartojant 200 mg DHR kartu su suaugusiesiems rekomenduojamu suvartoti per parą omega–3 riebalų rūgšties kiekiu, t. y. 250 mg DHR ir eikozapentaeno rūgštimi (EPR).
*** Teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 250 mg DHR

„Vartojau šį maisto papildą nuo pirmojo nėštumo trimestro, vartoju ir žindydama savo kūdikį. Todėl, Mother’s 1st, gera savijauta bei ramybė dėl mano ir kūdikio sveikatos tapo įprastu palydovu šioje nuostabioje kelionėje. Rekomenduoju!“

Dalia

„Buvau pasiruošusi, jog pirmasis nėštumas atneš daug nerimo ir nemalonių pojūčių. Tačiau pradėjus vartoti Mother’s 1st viskas buvo atvirkščiai. Jaučiu poveikį nuo pirmos kapsulės - gyvybės pradžia yra stebuklas, todėl gera šiuo laiku mėgautis.“

Jovita

„Draugei parekomendavus viso nėštumo metu vartojau Mother’s 1st maisto papildą, labiau džiaugiausi, jog pavyko rasti tokį paprastą, aiškų ir kokybišką produktą.“

Julija