MOTHER’S

MAMAI

Mother’s 1st sudėtyje yra 1 milijardas gerųjų bifidobakterijų BB-12®, kuriomis galima papildyti žarnyną ir 250 mg Omega-3 DHR, kuris yra būtinas nėščioms ir krūtimi maitinančioms mamoms, siekiant palaikyti vaisiaus ir kūdikio normalias smegenų bei regėjimo funkcijas.

Nėščios bei krūtimi maitinančios moterys puikai supranta, kaip svarbu rūpintis savo ir kūdikio sveikata. Reguliariai matuojasi kraujo spaudimą ir atlieka kitus sveikatos testus. Tačiau yra dalykų, kuriuos tiksliai pamatuoti yra pakankamai sunku – moters bendra savijauta bei imuniteto atsparumas ligoms. Pykinimas, vidurių užkietėjimas, skrandžio negalavimai – tai tik keli nėštumo palydovai, kuriuos galima suvaldyti rūpinantis savo ir kūdikio sveikata.

TYRIMAI

OMEGA -3 DOKOZAHEKSAENO RŪGŠTIS (DHR)

EFSA SVEIKATINIMO TEIGINIAI

  • DHR padeda išsaugoti normalų regėjimą*** (EU reglamentas Nr. 432/2012)
  • DHR padeda palaikyti normalią smegenų funkciją*** (EU reglamentas Nr. 432/2012)
  • Omega-3 riebalų rūgštys DHR ir EPR palaiko normalią širdies funkciją, per parą suvartojant 250 mg EPR ir DHR (EU reglamentas Nr. 432/2012)

DHR Omega-3 papildymas

  • Papildo DHR kiekį , kadangi vaisiaus DHR kiekis padidėja motinai vartojant papildus nėštumo metu (Hornstra 2000)

BIFIDOBAKTERIJOS BB-12®

IMUNOGLOBULINAI

  • Reikšmingas imunoglobulinų IgG, IgG1 ir IgG3 padidėjimas (Rizzardini et al. 2011 / #1325)
  • Reikšmingas sekretinio IgA padidėjimas (Rizzardini et al. 2011 / #1325)
  • Padidėjusi fekalinio IgA gamyba (Fukushima et al. 1998 / #332)
  • Padidėjęs anti – poliovirusinio IgA kiekis (Fukushima et al. 1998 / #332)
  • Padidėjęs fagocitų aktyvumas (Schiffrin et al. 1997 / #398)
* Dokozaheksaeno rūgštis (DHR), motinai ją vartojant, yra naudinga normaliam vaisiaus ir žindomų kūdikių akių ir smegenų vystymuisi.
** Teigiamas poveikis atsiranda per parą suvartojant 200 mg DHR kartu su suaugusiesiems rekomenduojamu suvartoti per parą omega–3 riebalų rūgšties kiekiu, t. y. 250 mg DHR ir eikozapentaeno rūgštimi (EPR).
*** Teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 250 mg DHR

„Vartojau šį maisto papildą nuo pirmojo nėštumo trimestro, vartoju ir žindydama savo kūdikį. Todėl, Mother’s 1st, gera savijauta bei ramybė dėl mano ir kūdikio sveikatos tapo įprastu palydovu šioje nuostabioje kelionėje. Rekomenduoju!“

Dalia

„Buvau pasiruošusi, jog pirmasis nėštumas atneš daug nerimo ir nemalonių pojūčių. Tačiau pradėjus vartoti Mother’s 1st viskas buvo atvirkščiai. Jaučiu poveikį nuo pirmos kapsulės - gyvybės pradžia yra stebuklas, todėl gera šiuo laiku mėgautis.“

Jovita

„Draugei parekomendavus viso nėštumo metu vartojau Mother’s 1st maisto papildą, labiau džiaugiausi, jog pavyko rasti tokį paprastą, aiškų ir kokybišką produktą.“

Julija